UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"BNO: POLSKA JAK NORWEGIA. Dlaczego Polska nie korzysta ze swoich bogactw? | KRZYSZTOF TYTKO" - polecam posłuchać ludziom interesującym się przyszłością tego kraju.

WolneMedia.pl

Anuluj