UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"BNO: POLSKA JAK NORWEGIA. Dlaczego Polska nie korzysta ze swoich bogactw? | KRZYSZTOF TYTKO" - polecam posłuchać ludziom interesującym się przyszłością tego kraju.
WolneMedia.pl
"BNO: POLSKA JAK NORWEGIA. Dlaczego Polska nie korzysta ze swoich bogactw? | KRZYSZTOF TYTKO" - polecam posłuchać ludziom interesującym się przyszłością tego kraju.
WolneMedia.pl