UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozkład jazdy pokazuje, że np. autobus 13 pokonuje trasę od przystanku do przystanku w 1 minutę więc można nawet bilet 1 minutowy wprowadzić i wtedy będzie kupa śmichu hahaha. Ja myślałem, że przebudowanie dróg na płk. Dąbka będzie wiązało się z ich poszerzeniem wprowadzenie do miast buspasów, a tu niespodzianka bilet na 5 minut. Pewien radny z obecnej KO obiecywał nawet zieloną falę w Elblągu tak głośno o nią walczył i co? Więcej się stoi niż jedzie przez miasto. To miasto się mimo nakładów to cofa w rozwoju. Gdzie są nowe miejsca pracy? Teraz pewnie będą stanowiska na kanara 5 minutowego.
Farek