UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozkład jazdy pokazuje, że np. autobus 13 pokonuje trasę od przystanku do przystanku w 1 minutę więc można nawet bilet 1 minutowy wprowadzić i wtedy będzie kupa śmichu hahaha. Ja myślałem, że przebudowanie dróg na płk. Dąbka będzie wiązało się z ich poszerzeniem wprowadzenie do miast buspasów, a tu niespodzianka bilet na 5 minut. Pewien radny z obecnej KO obiecywał nawet zieloną falę w Elblągu tak głośno o nią walczył i co? Więcej się stoi niż jedzie przez miasto. To miasto się mimo nakładów to cofa w rozwoju. Gdzie są nowe miejsca pracy? Teraz pewnie będą stanowiska na kanara 5 minutowego.
Farek