UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę ze 11 jako jeden autobus wystarczy, jeszxze tylko ciut wydłużyć jej trasę i mamy 1 autobus i mega oszczędność-:)


Anuluj