UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę ze 11 jako jeden autobus wystarczy, jeszxze tylko ciut wydłużyć jej trasę i mamy 1 autobus i mega oszczędność-:)
Myślę ze 11 jako jeden autobus wystarczy, jeszxze tylko ciut wydłużyć jej trasę i mamy 1 autobus i mega oszczędność-:)