Wybrany wątek opinii
Może porównajcie się z Berlinem, studzienek nie ma kto wypoziomować, ubytków w jezdni porządnie uzupełnić....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Chętnie byśmy to zrobili, ale niestety po wypłaceniu pensji i nagród kadrze zarządzającej nawet na to brakuje środków
Do moderacji
Odpowiedz
3
0