Wybrany wątek opinii

Może porównajcie się z Berlinem, studzienek nie ma kto wypoziomować, ubytków w jezdni porządnie uzupełnić....
(2025.11.13)
Chętnie byśmy to zrobili, ale niestety po wypłaceniu pensji i nagród kadrze zarządzającej nawet na to brakuje środków
dyrekcja (2025.11.13)
Powrót do komentarzy