UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)
wroclawianin
We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)
wroclawianin