UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)

wroclawianin

Anuluj