UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można zacząć oszczędzać zaprzestając finansowania z budżetu miasta opłat za scenę i jarmark p. Owsiaka. WOŚP jest bardzo zamożną fundacją i w czasach kryzysu jeśli chce robić imprezę niech płaci za wynajem jak wszyscy. Jeśli miasto płaci za wynajem sali i występy na dni papieskie też miasto może przestać płacić za to, bo to nasze mieszkańców podatki. Jeśli jest kryzys najpierw rezygnuje się z tzw. rozrywek.