UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dodatki tak, dopłaty nie ! No ludzie ogarnięcie się ? Tak było jest będzie bo nic nie tanieje tylko wszystko drożeje w całym świecie ! Takie sprzeciw podwyżki przez radnego jest pod publikę bo on dobrze wie że jest to konieczne. Prosty przykład chcesz podwyżki w pracy a z skąd ma brać budzęt, trzeba coś za coś bo na tym świat złożony jest. Pewnie śliwka dałby wam wszystko darmo ? Oszust....