UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu skończcie z patologią zgłaszania ilości ludzi do opłaty. Połowa nie płaci przez to, . więc ci co płacą to płacą za wszystkich. Zarządcy niczego nie weryfikują. Każdy kto żyje ten płacić za śmieci, tak jak podatek i tyle.

Cyrk

Anuluj