UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w końcu skończcie z patologią zgłaszania ilości ludzi do opłaty. Połowa nie płaci przez to, . więc ci co płacą to płacą za wszystkich. Zarządcy niczego nie weryfikują. Każdy kto żyje ten płacić za śmieci, tak jak podatek i tyle.
Cyrk