UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obiecali miliardy złotych z KPO, dzięki którym będzie żyło się wszystkim jak w bajce, a teraz ściągają coraz większe kwoty od mieszkańców. To gdzie ta kasa z KPO? Miało iść na nowoczesny port, spalarnie śmieci, oczyszczalnie, elektrownie i nie wiem co jeszcze. Dwa lata rządzą w kraju, 20 lat w tym mieście i co? Gdzie są te miliardy dla Elbląga? Zanim uruchomiono rozdawanie milionów na jachty i nieruchomości dla polityków, którzy kupili i zarejestrowali spółki na żony i szwagrów, to obiecali dla Polski 770 miliardów zł. Elbląg, będąc w pierwszej setce największych miast w Polsce, powinien w takim razie co najmniej kilka miliardów dostać. Gdzie są te pieniądze?! Niech mi uśmiechnięta brygada wytłumaczy!

Beka