UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ok, ale pod pewnymi warunkami: dyrektor zwolnieniony, zarząd i pion nadzoru także. W przeciwnym razie jestem zbulwersowany decyzją radnych, przede wszystkim przechrzty z PiSu.

Ślepi we mgle

Anuluj