A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na czyje zaproszenie?
to nie zawracja gitary idz sluchac muzyki
i Elbląg
@tyle - Nigdy nie lubiłem banderowców ale twierdzenie, gdyby nie oni, to byśmy się kochali z Niemcami jest paradne.
Nie zawiodłem się! Poziom chamstwa i kretynizmu w komentarzach w wykonaniu wyborców peło, poraźa!
PO razem z tą zbieraniną koalicyjną już kaput NFZ kaput gospodarka szoruje PO dnie dług i deficyt rekordowe... co oni robią z tymi naszymi pieniędzmi w Zakopanem zakopują czy w nogach od stołu chowają ? Gdzie prokurator gdzie Żurek POd sąd z nimi. Przyjdzie czas rozliczeń oby jak najszybciej.
Porażony jesteś od dawna.
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Mów za siebie a nie za innych, którzy twoja wypocine ignoruja
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Wybory w 2023 roku w okręgu elbląskim wygrało Prawo i Sprawiedliwości i ma najwięcej bo 4 posłów, czyli szanujcie demokrację jeśli wiecie co to jest. W Polsce teraz panują standardy białoruskie czyli dla Ciebie.