109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przyjeżdża sprawdzić czy już czas na referendum za przyłączeniem Elbląga do obwodu Kaliningradzkiego
Elbląg wolny od pis (2025.11.12)
Na czyje zaproszenie?
(2025.11.12)

info

28  
  3
to nie zawracja gitary idz sluchac muzyki
(2025.11.12)
i Elbląg
(2025.11.12)
@tyle - Nigdy nie lubiłem banderowców ale twierdzenie, gdyby nie oni, to byśmy się kochali z Niemcami jest paradne.
Niemiecki agent pirat (2025.11.12)
Nie zawiodłem się! Poziom chamstwa i kretynizmu w komentarzach w wykonaniu wyborców peło, poraźa!
(2025.11.12)
PO razem z tą zbieraniną koalicyjną już kaput NFZ kaput gospodarka szoruje PO dnie dług i deficyt rekordowe... co oni robią z tymi naszymi pieniędzmi w Zakopanem zakopują czy w nogach od stołu chowają ? Gdzie prokurator gdzie Żurek POd sąd z nimi. Przyjdzie czas rozliczeń oby jak najszybciej.
(2025.11.12)
Porażony jesteś od dawna.
(2025.11.12)
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Mów za siebie a nie za innych, którzy twoja wypocine ignoruja
(2025.11.12)
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Wybory w 2023 roku w okręgu elbląskim wygrało Prawo i Sprawiedliwości i ma najwięcej bo 4 posłów, czyli szanujcie demokrację jeśli wiecie co to jest. W Polsce teraz panują standardy białoruskie czyli dla Ciebie.
bra (2025.11.12)