UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO razem z tą zbieraniną koalicyjną już kaput NFZ kaput gospodarka szoruje PO dnie dług i deficyt rekordowe... co oni robią z tymi naszymi pieniędzmi w Zakopanem zakopują czy w nogach od stołu chowają ? Gdzie prokurator gdzie Żurek POd sąd z nimi. Przyjdzie czas rozliczeń oby jak najszybciej.