UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@weście_to_mi_sprzed_oczu - Wybory w 2023 roku w okręgu elbląskim wygrało Prawo i Sprawiedliwości i ma najwięcej bo 4 posłów, czyli szanujcie demokrację jeśli wiecie co to jest. W Polsce teraz panują standardy białoruskie czyli dla Ciebie.

bra