109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widzę że uśmiechniętym to się nie uśmiecha. Oni wolą POrty w Hamburgu i lotniska w Berlinie... - Polacy całą gębą.
(2025.11.12)
Boże chroń przed tym łotrem.....
(2025.11.12)
z przesłaniem dla pasozytow i nierobow wystąpi: dla każdego bachora 100k zaraz po wyborach, które musimy wygrać.
(2025.11.12)

info

24  
  4
Koło różańcowe przybędzie i koło gospodyń wiejskich spod Elbląga. Przecież ten prezes to innych od deficytów wyzywa że Mentzen jest, ,niepełnosprawny" a jego wyznawcy w to wierzą.
(2025.11.12)
Na tego dziada już nie da się patrzeć nakradli tyle kasy a elektorat pisowski dalej na nich głosuje gwiazdy kaczora ukrywają się u Orbana bo nie mają odwagi frajerzy stanąć przed polskim sądem głosujcie dalej na nich to niedługo obudzicie się w drugiej Rosji
***** *** (2025.11.12)

info

34  
  8
Cytując klasyka: "spieprzaj dziadu.. "
(2025.11.12)

info

46  
  10
Czy każdy miał transparent i przypinkę ?
Ciekawy (2025.11.12)

info

11  
  2
Będzie się lała żółć
Tak to widzę (2025.11.12)

info

21  
  5
I najgorsze jest to że prezes ma rację i jak trzeba będzie to Mentzen i Konfederacja pójdą w koalicji razem. Hahahahahaha
(2025.11.12)
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Prawda
(2025.11.12)