A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widzę że uśmiechniętym to się nie uśmiecha. Oni wolą POrty w Hamburgu i lotniska w Berlinie... - Polacy całą gębą.
z przesłaniem dla pasozytow i nierobow wystąpi: dla każdego bachora 100k zaraz po wyborach, które musimy wygrać.
Koło różańcowe przybędzie i koło gospodyń wiejskich spod Elbląga. Przecież ten prezes to innych od deficytów wyzywa że Mentzen jest, ,niepełnosprawny" a jego wyznawcy w to wierzą.
Na tego dziada już nie da się patrzeć nakradli tyle kasy a elektorat pisowski dalej na nich głosuje gwiazdy kaczora ukrywają się u Orbana bo nie mają odwagi frajerzy stanąć przed polskim sądem głosujcie dalej na nich to niedługo obudzicie się w drugiej Rosji
Cytując klasyka: "spieprzaj dziadu.. "
I najgorsze jest to że prezes ma rację i jak trzeba będzie to Mentzen i Konfederacja pójdą w koalicji razem. Hahahahahaha
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Prawda