A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na co i po co on tu, niech kota pilnuje. Jestem emerytką od kilku lat i na tego dziada patrzeć nie mogę. Odrażający typ.
Będzie miało charakter otwarty, tylko trzeba mieć zaproszenie z Zarządu Regionu Solidarność lub Prawa i Sprawiedliwości.
Na pewno słuchacze będą liczyć na ciekawe wystapienie Posła Ziemi Elbląskiej Pana Leonarda Krasulskiego, bo tekst przemówienia Prezesa znamy z telewizji.
Szkoda, że spotkanie o tak póżnej porze i młodzież szkolna nie będzie mogła wysłuchać przemówienia Wielkiego Człowieka i Myśliciela, tylko studenci i emeryci.
Normalnie posikałem sie ze szczęścia.
Światowid to raczej z kulturą związany, a ten pan z kulturą nawet się nie mijał... kto na to zezwolił? lońka może załatwił...
POziom komentarzy to trzecia klasa szkoły POdstawowej POżal się Boże jaki ściek i to oni mają serca na czole i w klapie.
"Będziesz siedział"
Nie ma z nami Zbyszka, Gdzie jest k..... Zbyszek???
Został posłem, bo miejsca ustąpił mu Krasulski na prośbę Lecha Kaczyńskiego...
@katon - A przypomnij, kto tuż po przejęciu rządów w Polsce nie zaprotestował w UE przeciwko tzw. mechanizmowi solidarnościowemu polegającym na wspólnym przyjmowaniu imigrantów przywożonych do krajów południowej Europy? Właśnie dziś o tym mówili i to w TVP, że ten mechanizm zacznie obowiązywać w kolejnym roku. Kraj który nie będzie chciał ich przyjmować, to będzie płacił kasę do UE, bo tylko na początku będzie można ich nie przyjąć z uwagi na to, że my już mamy imigrantów z Ukrainy. Szczerze to lepszy z Ukrainy niż z Afryki. Ale miną 2-3 lata i ty h też bam wpakują. A ktoś interes robi zawożąc ich do Europy. Kto zwozi, to niech wiezie do swojego kraju.