UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@weście_to_mi_sprzed_oczu - Wybory w 2023 roku w okręgu elbląskim wygrało Prawo i Sprawiedliwości i ma najwięcej bo 4 posłów, czyli szanujcie demokrację jeśli wiecie co to jest. W Polsce teraz panują standardy białoruskie czyli dla Ciebie.

bra

Anuluj