UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tyle - Nigdy nie lubiłem banderowców ale twierdzenie, gdyby nie oni, to byśmy się kochali z Niemcami jest paradne.
Niemiecki agent pirat
@tyle - Nigdy nie lubiłem banderowców ale twierdzenie, gdyby nie oni, to byśmy się kochali z Niemcami jest paradne.
Niemiecki agent pirat