UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tyle - Nigdy nie lubiłem banderowców ale twierdzenie, gdyby nie oni, to byśmy się kochali z Niemcami jest paradne.

Niemiecki agent pirat

Anuluj