109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Puknij się w główkę. Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy" a w Elblągu ich pod dostatkiem. Bezrobocie rośnie.
Nędza Elbląska (2025.11.12)
Jego bastion to Podkarpacie, Lubelskie
(2025.11.12)
mam nadzieję że sala będzie miała dobrą wentylację.. on oraz jego dwóch fanów dozorców z FM pachną tak samo moczem..
(2025.11.12)

info

34  
  10
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
Netkot (2025.11.12)
@Netkot - Ty wet już czekasz na swojego idola?
Nielubiekaczek (2025.11.12)
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
Nędza Elbląska (2025.11.12)
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Duża część społeczeństwa nie chce oglądać przedstawicieli tego rządu jak i jego płemieła.
(2025.11.12)
I w Elblągu umrze.
(2025.11.12)

info

16  
  7
Pewnie lodziarz z pasłęka bedzie łupież z trzepywał bo ten nosem orła już nie ma siły.
(2025.11.12)

info

41  
  8
kaczyński! co? won stąd!
(2025.11.12)

info

55  
  10