A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Puknij się w główkę. Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy" a w Elblągu ich pod dostatkiem. Bezrobocie rośnie.
Jego bastion to Podkarpacie, Lubelskie
mam nadzieję że sala będzie miała dobrą wentylację.. on oraz jego dwóch fanów dozorców z FM pachną tak samo moczem..
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
@Netkot - Ty wet już czekasz na swojego idola?
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Duża część społeczeństwa nie chce oglądać przedstawicieli tego rządu jak i jego płemieła.
I w Elblągu umrze.
Pewnie lodziarz z pasłęka bedzie łupież z trzepywał bo ten nosem orła już nie ma siły.
kaczyński! co? won stąd!