Wybrany wątek opinii
Niechcący pracować, coś dla Was, obecność obowiązkowa. Pracujący dowiedzą się na co jeszcze pójdą nasze podatki. Mistrz zarządzania nie swoimi pieniędzmi.
Do moderacji
Odpowiedz
89
23
Puknij się w główkę. Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy" a w Elblągu ich pod dostatkiem. Bezrobocie rośnie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
41
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
Do moderacji
Odpowiedz
15
10
@Netkot - Ty wet już czekasz na swojego idola?
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść teraz jest sielanka, wolnoamerykanka. Tusk pozwala krasc ile dusza zapragnie. Lewactwo dobrze sie ma a reszta....
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
"Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść" - a przekop, elektrownia, kopalnie - źle napisałeś troszkę usuń słowo "nie"
Do moderacji
Odpowiedz
4
2