Wybrany wątek opinii

Niechcący pracować, coś dla Was, obecność obowiązkowa. Pracujący dowiedzą się na co jeszcze pójdą nasze podatki. Mistrz zarządzania nie swoimi pieniędzmi.
(2025.11.12)
Puknij się w główkę. Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy" a w Elblągu ich pod dostatkiem. Bezrobocie rośnie.
Nędza Elbląska (2025.11.12)
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
Netkot (2025.11.12)
@Netkot - Ty wet już czekasz na swojego idola?
Nielubiekaczek (2025.11.12)
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
Nędza Elbląska (2025.11.12)
Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść teraz jest sielanka, wolnoamerykanka. Tusk pozwala krasc ile dusza zapragnie. Lewactwo dobrze sie ma a reszta....
(2025.11.13)
"Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść" - a przekop, elektrownia, kopalnie - źle napisałeś troszkę usuń słowo "nie"
Netkot (2025.11.13)
Powrót do komentarzy