UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
Nędza Elbląska