UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Puknij się w główkę. Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy" a w Elblągu ich pod dostatkiem. Bezrobocie rośnie.

Nędza Elbląska

Anuluj