UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
Netkot
@Nędza Elbląska - "Niepracujący wyborcy KO też biorą "plusy"" - Niepracujący a niechcący pracować to chyba różnica jest
Netkot