UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Netkot - Dużo jest także wyborców KO którzy nie chcą pracować. Większość waszych niezbyt mądrych główek uważa że ci za PiSem nie chcą pracować a wszyscy wyborcy KO pracują. Powielacie głupoty od idiotów internetowych i jedynego waszego źródła. informacji jakim jest TeWałeN.
Nędza Elbląska