109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe na co tym razem będą mogli liczyć nieroby i emeryci z naszych podatków ?
(2025.11.13)

info

5  
  2
dość polityków w elblągu mamy. niech da spokój elblągowi...
(2025.11.13)

info

7  
  2
"Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść" - a przekop, elektrownia, kopalnie - źle napisałeś troszkę usuń słowo "nie"
Netkot (2025.11.13)
"Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. " - Ależ nie, przecież roznoszona kiedyś w kościołach "przepowiednia z nieba" (sam czytałem) mówiła, że będzie wielkim, wprowadzi dobrobyt i uczciwość w Polsce, to trzecie najlepsze :) Nie spełniła się jakoś, więc próbuje dalej jej pomóc.
Netkot (2025.11.13)
Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka
J.kur (2025.11.13)
Zapytałem dzisiaj żonę, czy wie o wizycie Kaczyńskiego w naszym mieście, na co ona, czy mam przygotowane jajka, ja mówię jej, że kupne są dzisiaj drogie, więc szkoda kasy, może jakieś po terminie...
(2025.11.13)

info

4  
  1
Kochajmy się Polacy, bez podziałó.
(2025.11.13)

info

5  
  0
Czy na tym spotkaniu Śliwka pocałuje ojca chrzestnego w rękę ?
(2025.11.13)
Kochajmy się Polacy, bez podziałów. Łączmy się dla wspólnego dobra. Przecież to jesr realne. Waśnie na bok.
(2025.11.13)

info

5  
  1
„Polityka to gra interesów, a nie uczuć — kto tego nie rozumie, staje się narzędziem w rękach silniejszych. ”
akuku (2025.11.14)

info

1  
  1