A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe na co tym razem będą mogli liczyć nieroby i emeryci z naszych podatków ?
dość polityków w elblągu mamy. niech da spokój elblągowi...
"Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść" - a przekop, elektrownia, kopalnie - źle napisałeś troszkę usuń słowo "nie"
"Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. " - Ależ nie, przecież roznoszona kiedyś w kościołach "przepowiednia z nieba" (sam czytałem) mówiła, że będzie wielkim, wprowadzi dobrobyt i uczciwość w Polsce, to trzecie najlepsze :) Nie spełniła się jakoś, więc próbuje dalej jej pomóc.
Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka
Zapytałem dzisiaj żonę, czy wie o wizycie Kaczyńskiego w naszym mieście, na co ona, czy mam przygotowane jajka, ja mówię jej, że kupne są dzisiaj drogie, więc szkoda kasy, może jakieś po terminie...
Kochajmy się Polacy, bez podziałó.
Czy na tym spotkaniu Śliwka pocałuje ojca chrzestnego w rękę ?
Kochajmy się Polacy, bez podziałów. Łączmy się dla wspólnego dobra. Przecież to jesr realne. Waśnie na bok.
„Polityka to gra interesów, a nie uczuć — kto tego nie rozumie, staje się narzędziem w rękach silniejszych. ”