UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka
J.kur
Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka
J.kur