UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka

J.kur

Anuluj