A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po kiego grzyba tu ten stary grzyb ?
ilość ludzi udających inteligentnych wzrasta drastycznie, patrząc po treści komentarzy.
idi na...
a kuku paniu kruku...
@J.kur - Akurat na partię Jarosława głosowało najwięcej Polaków, tak samo najwięcej Polaków głosowało na Prezydenta wspieranego przez partię Jarosława, więc ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz takie banialuki?
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Komentarz jest poniżający, pogardliwy i nieobiektywny. Poza tym proszę spojrzeć od czasu do czasu w lustro. Pozdrawiam.
Uczciwi i pracujący Polacy dowiedzą znowu się na co i kogo mają jeszcze pracować by jakiś PIS mógł "wygrywać" wybory.
Jak na pomidory i jajka nie stac to widać 2 letnie rządy PO i kolesi
Rządy nie takie złe, a jak faktycznie nie stać na pomidory (teraz 10 zł/kg, za PIS 16 zł/kg) to może o pracy czas pomyśleć. Pozdrawiam