109
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po kiego grzyba tu ten stary grzyb ?
Andre79 (2025.11.14)

info

5  
  3
ilość ludzi udających inteligentnych wzrasta drastycznie, patrząc po treści komentarzy.
tdbu (2025.11.14)

info

3  
  0
idi na...
katon (2025.11.14)

info

3  
  1
a kuku paniu kruku...
(2025.11.14)

info

1  
  1
@J.kur - Akurat na partię Jarosława głosowało najwięcej Polaków, tak samo najwięcej Polaków głosowało na Prezydenta wspieranego przez partię Jarosława, więc ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz takie banialuki?
(2025.11.14)
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Komentarz jest poniżający, pogardliwy i nieobiektywny. Poza tym proszę spojrzeć od czasu do czasu w lustro. Pozdrawiam.
(2025.11.14)
Uczciwi i pracujący Polacy dowiedzą znowu się na co i kogo mają jeszcze pracować by jakiś PIS mógł "wygrywać" wybory.
Netkot (2025.11.15)

info

1  
  2
Jak na pomidory i jajka nie stac to widać 2 letnie rządy PO i kolesi
(2025.11.15)
Rządy nie takie złe, a jak faktycznie nie stać na pomidory (teraz 10 zł/kg, za PIS 16 zł/kg) to może o pracy czas pomyśleć. Pozdrawiam
Netkot (2025.11.15)