Wybrany wątek opinii

Wizyta tego pana nie jest mile widziana w Elblągu. Jeśli Śliwka chce się ogrzać przy prezesie niech zaprosi go do Pasłęka
J.kur (2025.11.13)
@J.kur - Akurat na partię Jarosława głosowało najwięcej Polaków, tak samo najwięcej Polaków głosowało na Prezydenta wspieranego przez partię Jarosława, więc ciekawe na jakiej podstawie twierdzisz takie banialuki?
(2025.11.14)
Powrót do komentarzy