UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Nowy regulamin - @nowy regulamin- "duża liczba gołębi z obrączkami" dla mnie jest abstrakcją w tym porównaniu. Mieszkam w Elblągu od urodzenia, byłem i bywam fizycznie w każdej lokalizacji miasta a mam 50ę. Zwracam na to uwagę i są to pojedyncze przypadki jak wcześniej pisałem większość przelotem. Co do kur itp. do tego jest weterynarz jak w Tczewie. Znęcanie się jest gorsze każdego Sylwestra!Nie ma to co piszesz żadnego pokrycia w rzeczywistości. Chociaż zdaża się wyjątek, dlatego 1% zawsze jest akapitu. Kto z uchwałodawców podiął dialog?(Jak wskazał przedmówca)
Ksionc