Wybrany wątek opinii

Nie cierpię żurku dla mnie to nie zupa a raczej pomyje.
(2025.11.10)
Bo gotować żurek to trzeba umić.
xyzet (2025.11.10)
Kogo to obchodzi?
(2025.11.11)
Powrót do komentarzy