Wybrany wątek opinii

Znowu lewakom coś nie pasuje i kolejne zakazy hahahaha co za kraj...
Fer (2025.11.10)
@Fer - A co prawakowi uwiera w beret?
(2025.11.10)
@Fer - Zamiast tego drobiu kaczki czy gęsiny ja od tego roku zawsze 11go listopada zajadam żurek!!! Żurek to symbol odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Tak to jest faktyczny i prawdziwy symbol każdego patrioty!!! Niech żyje wolna i niepodległa Polska żurkiem płynąca i pachnąca.
(2025.11.10)
@Fer - A i oczywiście żurek na Wielkanoc wraz z katolickim świętem daje nam Polakom poczucie dumy narodowej!!!
(2025.11.10)
Pajacujesz jak ci pisowcy ! Żurek istnieje od wieków..
(2025.11.10)
Oczywiście że istnieje od wieków i to jest Polski przysmak, tradycja, kultura i duma polskiego narodu. To symbol odrodzenia, zmartwychwstania oraz uczciwości. Tylko z żurkiem możemy śmiało i bezpiecznie patrzeć w przyszłość. A pisowcy no cóż mogą sobie pajacować. Pozdrawiam
(2025.11.10)
Weź leki lub zmień lekarza....
JanekMaliniak (2025.11.10)
@Fer - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
katon (2025.11.10)
... ale koniecznie z jajkami....
(2025.11.10)
Nic mu nie uwiera. Brak mózgu.
entuzjasta (2025.11.11)
Wyjaśniam że żurek wywodzi się od sławnej polewki która przez wieki gościła pod strzechą i do dziś pod nią króluje w postaci żurku. Więc nie ma się co chwalić że tak go zakładacie, hahaha.
(2025.11.11)
Żurek pochodzi z Niemiec, z niemieckiego Sauer - kwaśny.
(2025.11.11)
Oj nie sądzę..... dwa, niech każdy je sobie co chce! U mnie od lat jest gęsina i będzie gęsina, taka z Polski :P
#Patriota (2025.11.13)
Powrót do komentarzy