Wybrany wątek opinii
Znowu lewakom coś nie pasuje i kolejne zakazy hahahaha co za kraj...
Do moderacji
Odpowiedz
76
65
@Fer - A co prawakowi uwiera w beret?
Do moderacji
Odpowiedz
63
38
@Fer - Zamiast tego drobiu kaczki czy gęsiny ja od tego roku zawsze 11go listopada zajadam żurek!!! Żurek to symbol odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Tak to jest faktyczny i prawdziwy symbol każdego patrioty!!! Niech żyje wolna i niepodległa Polska żurkiem płynąca i pachnąca.
Do moderacji
Odpowiedz
51
74
@Fer - A i oczywiście żurek na Wielkanoc wraz z katolickim świętem daje nam Polakom poczucie dumy narodowej!!!
Do moderacji
Odpowiedz
30
35
Pajacujesz jak ci pisowcy ! Żurek istnieje od wieków..
Do moderacji
Odpowiedz
32
24
Oczywiście że istnieje od wieków i to jest Polski przysmak, tradycja, kultura i duma polskiego narodu. To symbol odrodzenia, zmartwychwstania oraz uczciwości. Tylko z żurkiem możemy śmiało i bezpiecznie patrzeć w przyszłość. A pisowcy no cóż mogą sobie pajacować. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
32
53
Weź leki lub zmień lekarza....
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
@Fer - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
... ale koniecznie z jajkami....
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Nic mu nie uwiera. Brak mózgu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Wyjaśniam że żurek wywodzi się od sławnej polewki która przez wieki gościła pod strzechą i do dziś pod nią króluje w postaci żurku. Więc nie ma się co chwalić że tak go zakładacie, hahaha.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Żurek pochodzi z Niemiec, z niemieckiego Sauer - kwaśny.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Oj nie sądzę..... dwa, niech każdy je sobie co chce! U mnie od lat jest gęsina i będzie gęsina, taka z Polski :P
Do moderacji
Odpowiedz
0
0