123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - starczy ? czy jeszczyje kwiatuszkija naśmalować?????
ttt (2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - Czy waśćii muzg objął moją korespondencyje, bo ja nie taki pewien !!!!!
ttt (2025.11.07)
Cytat: "W więzieniach nie będziemy przestrzegali prawa. " Zbigniew Ziobro.
ernest (2025.11.07)
@ttt - Ok przeprosiny przyjętę i nie ma sprawy. Doceniam troskę o zdrowie ale myślenie bywa czasem bolesne również dla mnie. Tyle że kruszyć kopi nie ma o co bo jak każdy mogę się mylić lub coś źle pamietać. Ja swojej onylnosci jestem pewien dla odmiany tyle że potrafię przyprosić. Miło że inni też potrafią....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - Napisał bym niecenzuralne słowo ale już na fc macham f......
ttt (2025.11.07)
@ttt - Polecam słowo szmondak ostatnio barzo je polubiłem wyszkoczyło z zakamarków pamięci i przypomniało fantastycnego faceta który był moim sąsiadem wprost z Warszawy. Co zaś do machania to rozkumiem że na pozegnanie ? Jak komuś rezony brakuje to nich choć koń ogonem pamacha - stara prawda nadal aktualna, ,, ,Czyżbyś zamierzał Pan machać koniem bo to takie niejasne niedopowiedzenie, ,, ,?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
A niejaki Balczun jest w tej chwili potezniejszy od Sliwki.... doprowadził do czystek w spolkach skarbu panstwa... tu Tusk (jak Kaczor wyciaga jakis mlodych gniewnych i wywala stary beton partyjny. Szkoda, ze rys kariery Balczuna kojarzy sie z kolejami ukrainskimi gdzie afera Nowaka smierdzi. Ale Tusk zrobil jeszcze dobry ruch z MINISTREM ZDROWIA PANIA SOBIERANSKĄ-GRENDĄ nie lata po telewizjach.... i na koniec... Milosz Motyka.... wyglada jak wyglada, ale nareszcie ktos mowi ludzkim glosem
(2025.11.08)

info

3  
  1
Åšliwka jest jeszcze gorszym zerem jak sam zero
Elblazaninn (2025.11.08)

info

7  
  1
Drogi, Odświeżony Panie Mariuszu L. Fc ! Z tym używaniem słowa "machanie" to ostrożnie ! Sporo lat temu, wybitny polski psychiatra prof Antoni Kępiński, w swojej wybitnej, wydanej w 1972 roku książce "Schizofrenia", podaje przykład pacjenta, który w ramach ćwiczeń, polegających na tworzeniu ciągów skojarzeń, stworzył otóż taki ciąg: "machanie - machtanie - wermachtanie - wermacht !!!" A więc Drogi, Odświeżony Panie Mariuszu L. Fc, ostrożnie z tym słowem - Pan napisze "machanie", jakiś tam Gargamel @ttt odczyta "wermacht" i to Pan z kolei zostanie wezwany do przeprosin ! Ostrożności nigdy za wiele !!! A Śliwka uczepiona Ziobra ?! Dramat Panie, Dramat i ŻENADA !!!!!
troskliwy stefek (2025.11.08)
Kilka postów się nie pojawiło więc może się potórze - nie jestem odświerzony ale zawsze wprowadzam swoimi podglądami ferment - mam nadzieje że twórczy i inspirujacy choć i w pyskówkach jestem wprawiony. Sądów się nie boję ale wiem że sprawidliwości w nich nie znajdę - aż nadto dobrze choć parę spraw wygrałem i paru abnegatów powinno publikować przeprosiny. Poseł Śliwka to tragedia - napisałem to w Liście Otwartym którego przedruk rozdałem w Elblagu w nakładzie kilku tysięcy sztuk dość skutecznie przekonując Wyborców do nie oddawania głosu na owego szmondaka z Pasłęka / znaczenie słowa w kontekście Warszawy nie Wilna bo się Pan Poseł na panienkę lekkich obyczajów nie nadaje natomiast leń i nieudacznik z niego pierwsza klasa/. Co uważam za słuszne robię a skojarzeń z Wermachetem się nie boję na codzien widuje pojazdy Bundeswery i przywykłem.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.08)

info

1  
  2