UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ttt - Polecam słowo szmondak ostatnio barzo je polubiłem wyszkoczyło z zakamarków pamięci i przypomniało fantastycnego faceta który był moim sąsiadem wprost z Warszawy. Co zaś do machania to rozkumiem że na pozegnanie ? Jak komuś rezony brakuje to nich choć koń ogonem pamacha - stara prawda nadal aktualna, ,, ,Czyżbyś zamierzał Pan machać koniem bo to takie niejasne niedopowiedzenie, ,, ,?

MariuszLewandowski-Fc