123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
swój swego..... .
(2025.11.07)

info

0  
  0
@LoloManolo - Osiem lat rządzili i jakoś kwitów na Tuska czy Owsiaka nie znaleźli. Wyciągnij wnioski.
@LoloManolo - "Zobaczymy jaką będzie miała odwagę obecna sitwa jak się zmieni władza" - Jeśli wygracie - Będziecie się po prostu mścić bezprawnie, czyli tak jak to robi PIS, nic więcej. Niestety dla Was to będzie koniec PIS, z radością dla Polski i tyle.
Jak chce się robić karierę z oszustami, samemu trzeba być oszustem.
(2025.11.07)

info

7  
  0
Kwotów na Owsiaka nie trzeba - dość pytan wynika z analizy sprawozdań finansowych WOŚP z ich strony. I tak jak Kaczyński z obawy przed pytaniami nie wpuścił dziennikarzy na spotkanie wyborcze w EUCHE tak Owsiak nie odpowiedział na propozycje żeby spotkał się w kandydatami na Prezydnta w I Turze. Myślę że Grzegorz Braum zmitłby medialną wydmuszkę Jurka i wcale się nie dziwie brakowi odpowiedzi. Również Pan Krauze nie umiał rok temu odpowiedzieć na proste pytania - zobaczymy jak będzie w tym roku może się przygotuje. Udawanie głupa to ulubiona taktyka oszustów tyle że ja nie mam zamiaru nikomu odpuszczać odpowiedzi co się dzieje z pieniędzmi z publicznej zbiórki. I pewnie nie tylkio ja mam prawo pytać tyle że ja wiem o co pytać i znajdę czas żeby pytania postawić.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
Jest z nami Marcin, jest z nami Krzysiek, nie ma z nami Zbyszka gdzie jest ..... Zbyszek?
(2025.11.07)

info

4  
  0
Przestępcy trzymają się razem !!!?
Jakby co (2025.11.07)

info

3  
  0
fc lewandowski- pewnie znowu na bezrobociu, siÄ™ nudzi to wypisuje te swoje analfabetyczne wypociny.
ttt (2025.11.07)
@ttt - Te Gargamel ty się nie mądruj, ,, na razie mam jakąs grypę więc mam czas troszkę popisać. Analfabet wtórny - proszę być dokładny, ,, Natomiast nazywanie moich wypowiedzi wypocinami narusza moje dobra osobiste więc oczekuję od Pana przeprosin a jeśłi za 24 godziny ich nie przeczytam pod tą publikacją poszuka Pana wydział cyberprzestępczości KW Policji w Olsztynie i za poł rozku spotkamy się w Sądzie i zapewne będzie się Pan jak wielu innych mocno pociło przeproaszając za to co Pan napisał. Jest godzina 21-35 dnia 7 listopada 2025r. Czas start....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - pżlepraśam hrabio von fc
ttt (2025.11.07)