UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ttt - Polecam słowo szmondak ostatnio barzo je polubiłem wyszkoczyło z zakamarków pamięci i przypomniało fantastycnego faceta który był moim sąsiadem wprost z Warszawy. Co zaś do machania to rozkumiem że na pozegnanie ? Jak komuś rezony brakuje to nich choć koń ogonem pamacha - stara prawda nadal aktualna, ,, ,Czyżbyś zamierzał Pan machać koniem bo to takie niejasne niedopowiedzenie, ,, ,?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj