UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ttt - Ok przeprosiny przyjętę i nie ma sprawy. Doceniam troskę o zdrowie ale myślenie bywa czasem bolesne również dla mnie. Tyle że kruszyć kopi nie ma o co bo jak każdy mogę się mylić lub coś źle pamietać. Ja swojej onylnosci jestem pewien dla odmiany tyle że potrafię przyprosić. Miło że inni też potrafią....
MariuszLewandowski-Fc