A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szanowna redakcjo, może czas zamknąć sekcję komentarzy w tej sprawie...
Zamienić Pasłęk na Budapeszt, to tej żałosnej śliwce opłaca się...