UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kilka postów się nie pojawiło więc może się potórze - nie jestem odświerzony ale zawsze wprowadzam swoimi podglądami ferment - mam nadzieje że twórczy i inspirujacy choć i w pyskówkach jestem wprawiony. Sądów się nie boję ale wiem że sprawidliwości w nich nie znajdę - aż nadto dobrze choć parę spraw wygrałem i paru abnegatów powinno publikować przeprosiny. Poseł Śliwka to tragedia - napisałem to w Liście Otwartym którego przedruk rozdałem w Elblagu w nakładzie kilku tysięcy sztuk dość skutecznie przekonując Wyborców do nie oddawania głosu na owego szmondaka z Pasłęka / znaczenie słowa w kontekście Warszawy nie Wilna bo się Pan Poseł na panienkę lekkich obyczajów nie nadaje natomiast leń i nieudacznik z niego pierwsza klasa/. Co uważam za słuszne robię a skojarzeń z Wermachetem się nie boję na codzien widuje pojazdy Bundeswery i przywykłem.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj