123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zobaczymy jaką będzie miała odwagę obecna sitwa jak się zmieni władza a zmieni się szybciej niż się wam zdaję
LoloManolo (2025.11.07)
Wart Pac pałaca, a pałac Paca.
(2025.11.07)

info

1  
  0
@LoloManolo - Kłamiesz drogi kolego i to paskudnie. KO dostała w Zakładach Karnych wyższe poparcie właśnie dlatego że kandydatów oceniali ludzie mający kontakt z wymiarem niesprawiedliwości który PIS maił zreformować. Łajdactwem Ziobry był fakt że zamiast reformy systemowej opartej na ocenie instancyjnej czy nadzwyczajnych środkach zaskarżenia opierał się o kolesi i totumfackich niszcząc to co zawsze było naznaczone piętnem Stalina i Berii W Polsce miał być kolejny Archipelag Gułag tyle że z portretami Ziobry nad biurkami Dyrektorów i za to powinien spędzić lat w Sztumie i samemu posmakować chleba który serwował innym. W Polsce nie ma sprawiedliwości bo sędziowie nie czują się sługami narodu ale jego katami - nawet ci najmłodsi. To skażenie SYSTEMOWE polegające na chęci dowalenia Obywatelowi który postawi się Systemowi z zasady. Ziobro ten patologiczny system wzmocnił zamiast wprowadzić powszechność skarg o wznowienia postępowanie z stworzyć w każdej Gminie biuro Rzecznika Praw Obywatelskich uprawnione do takich kasacji. Stworzenie takiej kasacji z SN to żart z realiów i polityka kłamstw. Polska to patologia sądownictwa - od 15 lat żaden prezes SO mnie nie przeprosił pomimo wyroku ETPCZ stwierdzającego pozbawienie mnie prawa do sprawiedliwego procesu. I stan trwa nadal
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
Ziobro to zwykłe zero i miękiszon
rrfgtnmdm (2025.11.07)

info

10  
  0
Pan poseł Śliwka już raz na zawsze przegrał w Elblągu swoją kandydaturę jak i w całej Polsce na prezydenta miasta. WSTYD! Taki młody i jeszcze ma mleko pod nosem.
(2025.11.07)

info

7  
  0
@LoloManolo - Więcej wyborców PiSu siedzi za kratami a i Wielki Bu kolega Pana Batyra już siedzi w areszcie. Takie są fakty
(2025.11.07)
Niewinni nie muszą sie bać panie śliwka
(2025.11.07)

info

11  
  1
Ty następna w kolejce ? Kup już słownik języka węgierskiego
(2025.11.07)
Co tam Śliwka. Bezkonkurencyjny jest minister finansów Domanski. Jasno się określił po co jest w rządzie i co dla niego jest jedynie ważne. Hicior dziesięciolecia jak nie lepiej.
Hicior (2025.11.07)

info

2  
  10
@bra - wet/polexit-mówiłem ze nikt tu ciebie nie trawi?jak nie to mówię
nielubiekaczek (2025.11.07)