UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LoloManolo - "Zobaczymy jaką będzie miała odwagę obecna sitwa jak się zmieni władza" - Jeśli wygracie - Będziecie się po prostu mścić bezprawnie, czyli tak jak to robi PIS, nic więcej. Niestety dla Was to będzie koniec PIS, z radością dla Polski i tyle.