UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kwotów na Owsiaka nie trzeba - dość pytan wynika z analizy sprawozdań finansowych WOŚP z ich strony. I tak jak Kaczyński z obawy przed pytaniami nie wpuścił dziennikarzy na spotkanie wyborcze w EUCHE tak Owsiak nie odpowiedział na propozycje żeby spotkał się w kandydatami na Prezydnta w I Turze. Myślę że Grzegorz Braum zmitłby medialną wydmuszkę Jurka i wcale się nie dziwie brakowi odpowiedzi. Również Pan Krauze nie umiał rok temu odpowiedzieć na proste pytania - zobaczymy jak będzie w tym roku może się przygotuje. Udawanie głupa to ulubiona taktyka oszustów tyle że ja nie mam zamiaru nikomu odpuszczać odpowiedzi co się dzieje z pieniędzmi z publicznej zbiórki. I pewnie nie tylkio ja mam prawo pytać tyle że ja wiem o co pytać i znajdę czas żeby pytania postawić.
MariuszLewandowski-Fc