fc lewandowski- pewnie znowu na bezrobociu, się nudzi to wypisuje te swoje analfabetyczne wypociny.ttt
fc lewandowski- pewnie znowu na bezrobociu, się nudzi to wypisuje te swoje analfabetyczne wypociny.