A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy dzisiaj już sporo czasu po wyborach, zwolennicy PiS oszustów i złodziei nadal są dumni że ich kandydat lizus z pasłęka robi to co robi ?
Żadnego wspierania WOŚP, a już na pewno nie po tym jak w 2023 r. Owsiak dał 100 mln zł na kampanię PO, po tym jak w 2024 r. dostał 74 mln zł na pomoc powodzianom (a tylko 24 mln zł przeznaczył) i nie chce powiedzieć co się stało z 50 mln zł, i nie po tym jak potraktował Panią Izę z Torunia
Zero kasy !!!!!
skończcie już ten żebraczy twór!!!!
ciąg dalszy walki z sepsą?
Teraz i kaczyński odda krew i da na tace !
@A miało być tak pięknie - No akurat na Adamowicza to szczuła PO. Najpierw wyrzucili go z partii.
@Ból d... pismanów - Dawaj pieniądze naczelnemu żebrakowi. Twoja kasa, twoja głupota, ale od innych się odczep. Ponoć jest demokracja. Czy Owsiak rozliczył kasę na tzw. "sepsę". Dlaczego firmy publiczne biorą w tej szopce udział?