65
07.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy dzisiaj już sporo czasu po wyborach, zwolennicy PiS oszustów i złodziei nadal są dumni że ich kandydat lizus z pasłęka robi to co robi ?
(2025.11.07)
Wyborcy pisu wierzą tylko w to co im mówi jarek. Kazał wspierać to wspierali. Jarek zaczął płuc jadem na orkiestrę to jego wyznawcy robią to samo.
Kiedyś był porządny (2025.11.07)
Żadnego wspierania WOŚP, a już na pewno nie po tym jak w 2023 r. Owsiak dał 100 mln zł na kampanię PO, po tym jak w 2024 r. dostał 74 mln zł na pomoc powodzianom (a tylko 24 mln zł przeznaczył) i nie chce powiedzieć co się stało z 50 mln zł, i nie po tym jak potraktował Panią Izę z Torunia
(2025.11.07)

info

24  
  8
Od kilku lat pisowcy atakują orkiestrę i Jurka bo nie mogą nic z tego ukraść a fundacja WOŚP mimo nasyłanych dziesiątek różnych kontroli działa dalej. Żadna kontrola nie wykazała nieprawidłowości
Ból d... pismanów (2025.11.07)
Zero kasy !!!!!
(2025.11.07)

info

18  
  3
skończcie już ten żebraczy twór!!!!
(2025.11.07)

info

17  
  4
ciąg dalszy walki z sepsą?
Bezproblemowy (2025.11.07)

info

17  
  2
Teraz i kaczyński odda krew i da na tace !
(2025.11.07)

info

1  
  11
@A miało być tak pięknie - No akurat na Adamowicza to szczuła PO. Najpierw wyrzucili go z partii.
(2025.11.07)
@Ból d... pismanów - Dawaj pieniądze naczelnemu żebrakowi. Twoja kasa, twoja głupota, ale od innych się odczep. Ponoć jest demokracja. Czy Owsiak rozliczył kasę na tzw. "sepsę". Dlaczego firmy publiczne biorą w tej szopce udział?
bra (2025.11.07)