UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od kilku lat pisowcy atakują orkiestrę i Jurka bo nie mogą nic z tego ukraść a fundacja WOŚP mimo nasyłanych dziesiątek różnych kontroli działa dalej. Żadna kontrola nie wykazała nieprawidłowości

Ból d... pismanów