Wybrany wątek opinii

Mnie dziwi że żaden ważny pisowiec jeszcze nie siedzi.
A miało być tak pięknie (2025.11.07)
@A miało być tak pięknie - No akurat na Adamowicza to szczuła PO. Najpierw wyrzucili go z partii.
(2025.11.07)
@A miało być tak pięknie - Zobaczymy za dwa lata. Już nawet tusk głośno mówi do swoich że muszą wygrać wybory bo za to co robią bodnary, zurki i inne to do więzienia wsadzą.
(2025.11.07)
Powrót do komentarzy