UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ból d... pismanów - Dawaj pieniądze naczelnemu żebrakowi. Twoja kasa, twoja głupota, ale od innych się odczep. Ponoć jest demokracja. Czy Owsiak rozliczył kasę na tzw. "sepsę". Dlaczego firmy publiczne biorą w tej szopce udział?

bra

Anuluj