UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od kilku lat pisowcy atakują orkiestrę i Jurka bo nie mogą nic z tego ukraść a fundacja WOŚP mimo nasyłanych dziesiątek różnych kontroli działa dalej. Żadna kontrola nie wykazała nieprawidłowości
Ból d... pismanów