UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od kilku lat pisowcy atakują orkiestrę i Jurka bo nie mogą nic z tego ukraść a fundacja WOŚP mimo nasyłanych dziesiątek różnych kontroli działa dalej. Żadna kontrola nie wykazała nieprawidłowości

Ból d... pismanów

Anuluj