65
07.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@A miało być tak pięknie - Zobaczymy za dwa lata. Już nawet tusk głośno mówi do swoich że muszą wygrać wybory bo za to co robią bodnary, zurki i inne to do więzienia wsadzą.
(2025.11.07)
Lata mijają a prawda zawsze jest prawdziwa
Smutna prawda o tym kraju (2025.11.07)

info

9  
  1
Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.
(2025.11.07)
wszystko jest legitne, wystarczy spojrzeć na tę pajęczynę powiązań :->
(2025.11.07)

info

8  
  0
To chyba nie pod tym artykułem.
xde (2025.11.07)
Jak odpalają się POKOwcy to nic ich nie przebije. Widać pod każdym artykułem.
(2025.11.07)
@bra - tylko polexit nie płacz pózniej na info że blokują twoje wypociny ujadaczu
nielubiekaczek (2025.11.07)
@bra - A dlaczego spółki skarbu brały udział w kampanii wyborczej PiS w 2023 r. ?
(2025.11.07)
@bra - Złotówki nie wydano ze spółek skarbu Państwa na WOŚP. Chcesz dopłacasz np. do kawy na Orlen.
(2025.11.07)
@bra - To się oczep od WOŚP. Moja kasa moja sprawa. Ty wyślij na Rydzyka.
(2025.11.07)