UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żadnego wspierania WOŚP, a już na pewno nie po tym jak w 2023 r. Owsiak dał 100 mln zł na kampanię PO, po tym jak w 2024 r. dostał 74 mln zł na pomoc powodzianom (a tylko 24 mln zł przeznaczył) i nie chce powiedzieć co się stało z 50 mln zł, i nie po tym jak potraktował Panią Izę z Torunia


Anuluj