UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - W tej chwili płacę za 3 osobową rodzinę 75 zł. po podwyżce będzie to 90 zł. To nie jest mało szczególnie że segregujemy odpady za ZUO

Agata 15

Anuluj