UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - W tej chwili płacę za 3 osobową rodzinę 75 zł. po podwyżce będzie to 90 zł. To nie jest mało szczególnie że segregujemy odpady za ZUO
Agata 15
@Czy - W tej chwili płacę za 3 osobową rodzinę 75 zł. po podwyżce będzie to 90 zł. To nie jest mało szczególnie że segregujemy odpady za ZUO
Agata 15